Youtube Instagram

Rozgość się w wyjątkowym miejscu.

Smolarnia oferuje 24 pokoje, w tym 2 apartamenty oraz pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Różnorodność pokoi oraz ich kameralność wynika z konstrukcji budynku i historycznie zachowanego rozkładu pomieszczeń. Każdy pokój posiada osobną łazienkę, telewizor oraz dostęp do Internetu. W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie, w formie bufetu szwedzkiego, od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-10:00 i w niedzielę w godzinach 8:00-11:00. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00 i trwa do 11:00 następnego dnia.

pokoj

POKOJE Z WIDOKIEMNA JEZIORO

Z okien pokoi, znajdujących się w jednym ze skrzydeł, Goście mogą podziwiać malowniczy krajobraz jeziora, które zachwyca o każdej porze dnia, niezależnie od pory roku. Jeden z pokoi, z bezpośrednim wyjściem na taras, stwarza komfortowe warunki do spotkań biznesowych i prywatnych oraz kuluarowych rozmów w trakcie przerw kawowych lub lunchu na tarasie.

320 zł pokój dwuosobowy/ doba ze śniadaniem 

 

PRZESTRONNE APARTAMENTY

W ofercie Hotelu znajdują się dwa apartamenty, posiadające własne pokoje dzienne, przestronne sypialnie i łazienki. Układ niezależnych pomieszczeń sprzyja zarówno efektywnej pracy, jak i wypoczynkowi. Z apartamentów roztacza się widok na jezioro i park okalający Hotel.

 

490 zł Apartament Klubowy/ doba ze śniadaniem 

pokoj1
pokoj2

STANDARDOWE POKOJE

Budynek Hotelu podzielony jest na dwa skrzydła, w których znajdują się zarówno pokoje standardowe, jak i mniejsze, kameralne pomieszczenia. To właśnie w nich panuje niepowtarzalny klimat, ponieważ oddają one charakter miejsca i odnoszą się do historii budynku, w którym podczas remontu zachowano tradycyjny układ architektoniczny.

 

 

SERWIS I USŁUGI

ROOM
SERVICE

image
W ofercie Hotelu Smolarnia znajduje się mozliwość zamówienia posiłku do pokoju. Ponadto można skorzystać z zamówienia jedzenia poza stanadardowymi godzinami otwarcia restauracji, tj. między 13:00 a 22:00. Szczegółowe  informacje dostepne w recepcji.

TRANSPORT
NA ŻYCZENIE

image
Hotel Smolarnia znajduje się w gminie Trzcianka, w odległości 30 kilometrów od Piły oraz 90 km od Poznania. Serwis hotelowy oferuje możliwość zamówienia transportu na życzenie. W zależności od indywidualnych potrzeb, można skorzystać z dowozu samochodem lub transportu busem z okolicznych miejscowości.

MASAŻE
NA ZAMÓWIENIE

image
Z myślą o naszych Gościach oraz w trosce o komfort pobytu w Smolarni, hotelowa oferta obejmuje również profesjonalny masaż. Proponujemy szereg zabiegów relaksacyjnych oraz leczniczych. Szczegółowe informacje dostępne w recepcji.

ATRAKCJE W HOTELU

image
Bowling
image
Bilard
image
Lobby bar

ATRAKCJE PRZY HOTELU

image
Spływy kajakowe i sporty wodne na jeziorze
image
Rodzinne wycieczki rowerowe
image
Jacuzzi
image
Sauna z widokiem na jezioro
image
Akrobacje podczas wakeboardingu
image
Emocjonujące przejazdy skuterem wodnym
image
Grupowe przejazdy na bananie wodnym
image
Flyboard dla lubiących adrenalinę
image
Pikniki nad jeziorem
image
Stuhektarowe Jezioro Straduńskie
image
400-letni dąb w rezerwacie
image
Odpoczynek nad brzegiem jeziora

ATRAKCJE W OKOLICY

image
Polowania fotograficzne
image
Jazdy konne po Szwajacarii Czarnkowskiej
image
Wycieczka statkiem po Noteci