Youtube

BIZNES

BUSINESS
MEETINGS

image
Kameralność wnętrz i jakość serwisu tworzą wyjątkową atmosferę, sprzyjającą organizacji wydarzeń biznesowych w każdej formule. Restauracja hotelowa oraz lunchowa z kominkiem, połączona z lobby barem i dwustumetrowym tarasem to miejsca do swobodnych rozmów przy śniadaniu, lunchu lub kolacji.

BANKIETY
I PREMIERY

image
Restauracje wraz z przyległymi pomieszczeniami tworzą funkcjonalną przestrzeń do indywidualnej aranżacji różnych wydarzeń. Dzięki temu każdy bankiet i impreza zyskują niepowtarzalny charakter. W sali konferencyjnej z widokiem na jezioro odbywają się większe uroczystości i prezentacje.

IMPREZY PLENEROWE
I BIESIADY

image
Hotel wraz z otoczeniem tworzą rozległy kompleks, w którego skład wchodzą: taras, dziedziniec, chata biesiadna, boiska, plaża i pobliski park. W ramach jednej dużej imprezy plenerowej można realizować równolegle wiele scenariuszy wraz z atrakcjami i występami.

WARSZTATY
KULINARNE

image
Restauracja Hotelu Smolarnia to rodzinne miejsce, w którym łączą się: tradycja kulinarna, charakter regionu, nowatorskie myślenie o kuchni oraz chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Gotowanie to również zabawa oraz świetny sposób na integrację.

KONFERENCJE

PRZESTRZEŃ
KONFERENCYJNA

image
W Smolarni organizowane są szkolenia, warsztaty, zebrania zarządów i rad nadzorczych. Salę konferencyjną o powierzchni 200 m² można podzielić na niezależne moduły. Do dyspozycji Gości są również sala kominkowa i business meeting room z wyjściem na taras, w których odbywają się kameralne spotkania biznesowe.

PERSONALIZOWANE
MATERIAŁY

image
W ramach oferty Hotel proponuje przygotowanie oraz druk materiałów konferencyjnych, w tym organizerów, które można dowolnie personalizować.

STANDARDY
KONFERENCYJNE

image
Hotel udostępnia nowoczesny sprzęt oraz wyposażenie sal konferencyjnych. Na terenie całego obiektu dostępny jest Internet. Podczas przerw oferujemy różne propozycje menu konferencyjnego, w tym kawę serwowaną z ekspresu ciśnieniowego.

PAMIĄTKOWE
FOTOALBUMY

image
Jako pamiątkę ze szkolenia, Hotel oferuje również fotoalbumy, które każdy uczestnik może zaprojektować samodzielnie.