Youtube

Kameralność w harmonii z naturą

Hotel Smolarnia położony jest w Wielkopolsce nad Jeziorem Straduńskim, połączonym rzeką Bukówką z Wielką Pętlą Wielkopolską. Oferując kameralność w harmonii z naturą zaprasza biznesowo i prywatnie do Restauracji Pawła Salamona, Najlepszego Szefa Kuchni 2016 w Polsce.

Sercem Smolarni jest kuchnia, dzięki zamiłowaniu jej Szefa i Zespołu do czerpania inspiracji z bogactwa regionu oraz świeżych, lokalnych produktów. Z nich tworzone jest sezonowe oraz autorskie menu degustacyjne, serwowane w dwóch restauracjach.

Niepowtarzalność miejsca wynika z położenia oraz architektury blisko stuletniego obiektu. Z dbałością połączono w nim tradycję i nowoczesność, tworząc stylowe wnętrza z atmosferę pełną spokoju. Obiekt z otaczającą naturą łączy dwustumetrowy taras widokowy stanowiący jednocześnie restaurację oraz miejsce wypoczynku.

Hotel położony jest na skraju Puszczy Drawskiej na wysokiej skarpie brzegowej ponad stuhektarowego jeziora tuż przy ujściu Bukówki. Rzeka przepływa przez przyległy osiemnastowieczny park dworski i łączy się z Notecią w szlak wodny. Równolegle do niej biegnie ścieżka przyrodniczo-leśna „Nad Bukówką”, należącą do Rezerwatu w Rychliku. Wśród niezwykłego drzewostanu parku znajduje się okazały pomnik przyrody – ponad czterechsetletni dąb „Wojtek”.

Obiekt przygotowany jest do świadczenia szerokich usług biznesowych. Posiada kilka powierzchni konferencyjnych z ponad dwustumetrową salą z widokiem na jezioro. W obiekcie i na zewnątrz dostępny jest bezpłatny Internet.

Dla Gości poszukujących wypoczynku, relaksu lub odrobiny przygody, Smolarnia oferuje pakiety weekendowe, urlopowe, świąteczne.

Smolarnia znajduje się w odległości niespełna 90 kilometrów od Poznania i Portu Lotniczego Ławica.

Pozwólcie Państwo zaprosić się do odkrywania tego wyjątkowego miejsca i naszej gościnności.

Zespół Hotelu i Restauracji Smolarnia

Kontakt

Hotel i Restauracja Smolarnia
Smolarnia 27
64-980 Trzcianka

Tel. +48 67/216 33 69

hotel@hotelsmolarnia.pl
konferencje@hotelsmolarnia.pl
imprezy@hotelsmolarnia.pl

AKTUALNE PAKIETY I PROMOCJE

PAKIET DLA DWOJGA

Romantyczny weekend dla dwojga. Wiele atrakcji w pakiecie.

Zobacz więcej

PAKIET WEEKENDOWY

Oferta weekendowa. Sauna z widokiem na jezioro w cenie.

Zobacz więcej

LUNCHE
I OBIADY CODZIENNE

image

Typowe polskie obiady serwowane są każdego popołudnia. Wśród gości losowane są vouchery na obiad
dla 4 osób.

Zobacz więcej

NIEDZIELNE
OBIADY

image

Niedzielne obiady.
Zestaw dla dziecka do lat 4 gratis.

Zobacz więcej

RODZINNE
WEEKENDY

image

Pobyty weekendowe. Opieka profesjonalnej animatorki oraz specjalny pokój zabaw dla najmłodszych.

Zobacz więcej

ODKRYJ SMOLARNIĘ

Smolarnia jest miejscem oferującym szeroki wachlarz atrakcji w otoczeniu i regionie. Stwarza warunki jednocześnie do spokojnego relaksu, aktywnego wypoczynku,
a w sezonie wiosenno-jesiennym uprawiania sportów wodnych. Na rzece Bukówka można zorganizować spływy kajakowe. Okoliczne lasy kuszą bogactwem jagód i grzybów.

Zobacz więcej